Real Madryt już nie rozważa transferu Mauro Icardiego

Raeal Madryt od jakiegoś czasu szuka zmiennika dla Karima Benzemy. Przejęcia zawodników takich jak: Luki Joivicia czy Mariano Diaza okazały się dla klubu niezbyt udane. Podobno w przeszłości Real Madryt był bardzo zainteresowany transferem Argentyńczyka. Ostatecznie jednak do transferu nie doszło i raczej nie zanosi się na to w najbliższym czasie.

Królewscy zrezygnowali z Mauro Icardiego

Real Madryt rozważał transfer Argentyńczyka na początku 2019 roku. Z dużym zainteresowaniem przyglądał się grze napastnika w latach 2017 i 2018. Argentyńczyk w tamtych latach był zawodnikiem Interu Mediolan. Dopiero w 2019 roku został wypożyczony Paris Saint-Germain, a po roku wykupiony przez ten sam klub.

Burzliwe życie osobiste piłkarza

Prawdopodobnie przyczyną rezygnacji z transferu Icardiego do Realu Madryt było burzliwe życie osobiste zawodnika. Klub nie wątpił, bowiem w umiejętności na boisku napastnika. Obawiał się natomiast, że skandale z jego udziałem mogę negatywnie wpłynąć na wizerunek klubu i grę zawodnika.

Jak się niedługo okazało Real Madryt miał rację, Icardi obecnie ma problemy z żoną. Skandal, jaki wywołał rzutuje na jego pracę w PSG. Żona piłkarza oskarża go o romans. Publicznie (na koncie społecznościowym) wylewa swoje żale i pretensje w stosunku do męża oraz grozi mu rozwodem.

Argentyńczyk grozi z kolei odejściem z PSG.