Perez wciąż myśli o Lewandowskim?

Możemy przeczytać o tym, że Florentino Perez wciąż myśli o Robercie Lewandowskim. Jest to bardzo miłe, ale trzeba zadać sobie jedno pytanie – czy nie mamy przypadkiem do czynienia z wymysłami?

Ciągle to samo

Niewykluczone, że latem przyszłego roku Roberta zobaczymy w Realu – pewne historie nigdy się nie kończą. Pogłoski dotyczące transferu do Realu można porównać do polskich seriali – przez długi czas nic się nie dzieje, a zakończenie jest raczej przewidywalne. Robert jest kapitalnym zawodnikiem, ale ma 33 lata (czyli latem przyszłego roku będzie mieć niemal 34). Z przykrością trzeba powiedzieć, że Polak nie może być podporą ofensywy na lata.

Ciekawe jest też to, że pogłoski oparte są na Haalandzie – Haaland ma być zawarty w planie Bayernu i Realu. Mówi się także o tym, że ewentualne sprowadzenie Norwega nie spodoba się Lewandowskiemu. Jest też o kontrakcie Polaka – mowa o tym, że mistrzowie Niemiec muszą zastanawiać się nad przyszłością. Ponadto Polak ma być dla Realu opcją rezerwową. Opcją rezerwową, ponieważ ważniejszy jest Haaland. Lewandowski może być teraz lepszy od Norwega, ale wieku się nie oszuka.

Czy Real Madryt spogląda w stronę doświadczonych graczy?

Oczywiście nigdy nie można niczego wykluczyć, ale dobrze zadać sobie pytanie, kiedy Real ostatnio kupił ważnego i bardzo doświadczonego zawodnika?

Można przypuszczać, że odpowiedź jest niezwykle trudna. Ktoś może też powiedzieć, że koncepcję zawsze można zmienić – to prawda, ale dlaczego mielibyśmy mieć zmianę? Świetna forma Roberta jest ważna, ale przydałoby się coś jeszcze.