Romain Molina opublikował szereg szokujących informacji!

Można przypuszczać, że w piłkarskim świecie wiele się dzieje. Można też podejrzewać, że wielokrotnie dochodziło do szokujących zdarzeń. Niemniej jednak wczoraj mieliśmy do czynienia z czymś, o czym będzie się mówiło jeszcze długo.

Wyznania dziennikarza śledczego

Romain Molina to francuski dziennikarz śledczy, który od wczoraj może cieszyć się sporą popularnością na całym świecie. Zwiększona popularność ma związek, z tym że Romain opublikował wstrząsające informacje ze świata futbolu.

Można powiedzieć, że zaczęła się niepozornie, ponieważ Molina postanowił założyć pokój na Twitterze. Trudno było przypuszczać, że będzie to miejsce, w którym dziennikarz zacznie ujawniać mroczne tajemnice. Warte podkreślenia jest też to, że opowieściom Moliny przysłuchiwali się nawet aktywni piłkarze.

Zacznijmy od opinii o Leonardo – dyrektor sportowy jest znienawidzony w PSG i to przez wszystkich. Można było też usłyszeć, że jeden z klubów ligi francuskiej zatuszował sprawę pedofilii. Wiemy również, że ta sytuacja działa się ponad 10 lat temu. Jakby tego było mało, w Kinszasie jedna z największych szkółek prowadzona jest przez pedofilów. Ponadto według Moliny możemy mówić o prawdziwej pladze. Dziennikarz dodał także, że wykorzystywanie seksualne nieletnich w federacjach dzieje się po prostu wszędzie. Wśród oskarżonych znalazł się też choćby Ferland Mendy. Zawodnik Realu w 2018 roku (czyli przed trafieniem do Madrytu) kopnął kobietę w głowę i pokazał jej penisa. Ofiara zawodnika wylądowała na izbie przyjęć.

Na zawodniku Realu zakończymy, choć o opowieściach Moliny można jeszcze wiele powiedzieć. Bardzo ciekawe jest też to, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Niektórzy mogą stwierdzić, że Romain kłamał, ale wydaje się to mało prawdopodobne – w końcu mamy do czynienia z naprawdę poważnymi oskarżeniami.

Jeżeli szukasz więcej informacji o piłce nożnej, koniecznie zapoznaj się ze stroną egol.pl.