Kibice błagali Messiego o litość!

Przed spotkaniem Paris Saint-Germain i Clubu Brugge kibice błagali Messiego o litość. Jeden z nich na trybunach trzymał w ręku transparent ,,Miej litość’’. Messi posłuchał, dzięki czemu spotkanie zakończyło się remisem obu drużyn.

Remisem zakończył się mecz w sezonie Lig Mistrzów

Paris Saint-Germain z Messim grało przeciwko drużynie z Club Brugge. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Trzech najlepszych zawodników znalazło się w pierwszym składzie meczu drużyny z Paris Sain Germain. Messi, Neymar i Mbappe pojawili się na boisku w meczu z Club Brugge na wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów. Gospodarze wiedzieli, że przy takim skład przeciwnej drużyny nie mają żadnych szans na wygraną. Dlatego pokazali Messiemu transparent z prośbą o łagodne potraktowanie.

Argentyńczyk i jego cały zespół grali poprawnie, ale bez fajerwerków. PSG dopiero w 15 minucie wyszło na prowadzenie po bramce Andrea Herrery. Gospodarzom udało się także zdobyć bramkę w 27 minucie celnym strzałem.

Później do końca meczu nie padła już żadna bramka. Spotkanie zakończyło się niespodziewanym remisem.