Zapowiedź Grand Prix Austrii F1 – Spielberg

Kolejny wyścig sezonu Formuły 1 odbędzie się 2 lipca na torze Spielberg w Austrii. Wydarzenie to przyciąga zawsze wielu widzów, zarówno na miejscu, jak i przed telewizorami na całym świecie. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się z jednym z najbardziej wymagających torów na świecie, który zasłynął z niesamowitej dynamiki i licznych niespodzianek.

Analiza ostatnich wyścigów

Przed wyścigiem w Austrii warto przyjrzeć się wynikom ostatnich wyścigów, które dostarczają cennych informacji o formie zawodników. W tym sezonie Formuły 1 dominuje niewątpliwie Max Verstappen. Holender wydaje się być w znakomitej formie, a zarówno jego samochód jak i cały zespół Red Bull pracują na najwyższych obrotach.

Verstappen zaimponował swoją formą w wielu wyścigach sezonu. Rozpoczął sezon z impetem, wygrywając Grand Prix Bahrajnu, następnie uplasował się na 2 miejscu w GP Arabii Saudyskiej oraz Azerbejżdanu, w miedzyczasie wygrywając GP Australii. Zwyciężył 4 ostatnie wyścigi – w USA, Monaco, Hiszpanii i Kanadzie. Wyścigi te stanowią niewątpliwy dowód na to, że Verstappen jest w stanie rywalizować z każdym, na każdym torze i jest w formie mistrzowskiej.

Warto zauważyć, że Holender wygrywa wyścigi nie tylko w sytuacji, gdy startuje z pole position, ale nawet jeśli ma niepowodzenia w kwalifikacjach i startuje z odległych pozycji, pokazuje niesamowitą zdolność do walki o zwycięstwo. Max pokazał w ostatnich wyścigach imponującą formę. Wydaje się, że jego Red Bull jest w stanie rywalizować z każdym bolidem na torze, a Max sam z pewnością posiada umiejętności niezbędne do walki o zwycięstwo. Nawet w obliczu niepowodzeń, takich jak niskie pozycje startowe, Verstappen potrafi się odrodzić i walczyć o najwyższe lokaty, co czyni go jednym z najbardziej ekscytujących kierowców do śledzenia w nadchodzącym wyścigu na torze Spielberg.

Nie można jednak zapominać o silnej konkurencji. Zawodnicy takich zespołów jak Mercedes czy Ferrari na pewno zrobią wszystko, aby przerwać dominację Holendra. Lewis Hamilton, choć w tym sezonie prezentuje nieco gorszą formę niż zwykle, jest zawsze groźnym rywalem, zwłaszcza na torze tak wymagającym jak Spielberg. Uwagę warto zwrócić także na legendę Formuły 1 – Fernando Alonso. 41 latek w 8 wyśgigach tego sezonu aż 6 razy stawał na podium, choć w tym sezonie jeszcze nie wygrał, na pewno nie zapomniał jak się to robi.

Emocje na najwyższym poziomie

Przed nami emocjonujący weekend. Wyścig na torze Spielberg w Austrii zawsze dostarcza wiele niespodzianek i trzyma kibiców w napięciu do samego końca. Czy Max Verstappen utrzyma swoją dominację? Czy Mercedes, Ferrari lub Aston Martin będą w stanie przerwać jego serię zwycięstw? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem. Bez względu na to, kto stanie na najwyższym stopniu podium, możemy być pewni jednego – czeka nas wielkie święto Formuły 1.

Wyścigi F1 możesz obstawiać w Betcris

Wyścigi Formuły 1 a także szereg innych sportów możesz obstawiać u legalnego bukmachera Betcris. W ofercie bukmachera znajdują się zakłady zarówno na pojedyncze wyścigi, jak właśnie zbliżające się GP Austrii, ale także zakłady długoterminowe na końcową klasyfikację kierowców czy konstruktorów. Zakłady bukmacherskie Betcris to bukmacher oferujący także zakłady na najpopularniejsze sporty drużynowe takie jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka oraz indywidualne jak tenis, zużel czy sporty walki. Rozpoczynając swoją przygodę z obstawianiem warto skorzystać z kodu promocyjnego Betcris i odebrać aż 1400 zł na start!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej pod adresem www.betcris.pl na podstawie licencji (PS4.6831.1.2019) wydanej przez Ministra Finansów w dniu 19 grudnia 2019 r. na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na okres 6 lat.