Roksana Węgiel w Fame MMA?

Organizacja Fame MMA cieszy się sporą popularnością i raczej w najbliższej przyszłości nic się nie zmieni. Wystarczy zainteresować się planami Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel w Fame MMA?

Można przypuszczać, że zdecydowana większość osób wie, kim jest Roksana Węgiel. Dla tych, którzy nie wiedzą – chodzi o młodą gwiazdę polskiej muzyki. Węgiel popularność zawdzięcza zwycięstwu w Eurowizji Junior. Można też powiedzieć, że to było historyczne zwycięstwo – Polska nigdy wcześniej nie wygrała tego konkursu. Oczywiście obecnie możemy mówić o dwóch zwycięstwach – Węgiel wygrała w 2018 roku, a rok później to samo zrobiła Viki Gabor.

Wracając do Roksany, zwycięstwo w Eurowizji Junior ma ogromny wpływ na to, jak toczy się jej kariera. Można też podejrzewać, że dziewczyna ma wiele planów związanych ze swoją muzyczną przyszłością. Ostatnio okazało się jednak coś, co wiele osób może szokować – młoda gwiazda polskiej muzyki myśli o występach podczas Fame MMA. Jeżeli myślisz, że to żart, jesteś w błędzie. Zresztą młoda artystka wypowiedziała się na ten temat dość jasno – Węgiel jest wręcz pewna, że kiedyś będzie walczyć.

Warto podkreślić (bo nie wszyscy muszą zdawać sobie z tego sprawę), że Fame MMA to polska federacja, która skupia się na galach typu freak. Zazwyczaj walki odbywają się na zasadach znanych z MMA i boksu. Ponadto organizacja skupia się na celebrytach – także w Fame MMA nie należy spodziewać się wysokiego poziomu rywalizacji. Choć rzecz jasna nigdy nie można niczego wykluczyć.

Czy plan Roksany się spełni? Pewnie wiele osób zadaje sobie takie pytanie, ale na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać (nie możemy zapomnieć, że mowa o 16-letniej dziewczynie).