Od sezonu 2021/2022 skoki narciarskie będzie można oglądać w TVN

Przez wiele lat to TVP transmitowała najważniejsze konkursy w skokach narciarskich. Od listopada tego roku ma się to jednak zmienić.

Transmisje skoków narciarskich w TVN

Transmisje Pucharu Świata od listopada bieżącego roku zostają przeniesione do stacji TVN. Polscy kibice będą musieli przyzwyczaić się do oglądania transmisji skoków narciarskich w konkurencyjnej stacji.

Wiadomo już, że w studio skoki komentować będzie Sebastian Szczęsny, który przeniósł się ze stacji TVP. Drugim komentatorem został Damian Michałowski.

Duet dziennikarzy połączy w sobie wiedzę sportową, energię oraz poczucie humoru, dzięki temu kibice jeszcze bardziej będą mogli przeżywać sportowe emocje.

Stacja wprowadzi uatrakcyjnienia

W czasie transmisji skoków nie zabraknie licznych atrakcji dla widzów. Przede wszystkim będą zapraszani znani goście. Stacja zadba także o materiały zza kulis, pokaże ciekawe reportaże i wywiady. Studio TVN będzie nowoczesne i interaktywne. Transmisje ze skoków widzowie będą mogli oglądać także bez dodatkowych opłat na platformie Player oraz na płatnym kanale Eurosport.

TVP będzie mogła nadal transmitować zawody w skokach narciarskich odbywające się w Zakopanym i Wiśle. Stacja posiada, bowiem podpisaną i wiążącą umowę z Polskim Związkiem Skoków Narciarskich.

Zawody wystartują już 20 listopada, a zapoczątkuje je konkurs w Niznym Tagile.