Lewandowski nadal wierzy w trenera Paulo Sousę

Polscy piłkarze zmierzą się w eliminacjach do mistrzostw świata z trzema drużynami. Rywalami biało- czerwonych są Albańczycy, San Marino oraz Anglia. Lewandowski martwi się o przebieg meczu ze względu na kontuzje mocnych zawodników. W czwartkowym meczu nie zobaczymy Dawida Kownackiego, Krzysztofa Piątka, Sebastiana Szymańskiego oraz Kacpra Kozłowskiego. Kapitan drużyny liczy, że powołani na boisko: Jakub Kamiński, Bartosz Slisz i Damian Szymański dadzą z siebie wszystko w najbliższym meczu z Albanią. 

Piłkarze przygotowują się do meczu z Albanią

Polska reprezentacja ostro trenuje przed meczem i skupia się na pokonaniu Albańczyków. Niewątpliwie to nie będzie łatwe zadanie, bo przeciwnicy są mocną drużyną, tracą mało bramek i są bardzo mocni w defensywie. Lewandowski jest przygotowany na trudne spotkanie, ale wierzy w zwycięstwo biało-czerwonych.

Lewandowski niedawno obchodził 33 urodziny 

Kapitan drużyny przyznał, że jest w świetnej formie. Osiąga najlepsze wyniki w całej swojej karierze w testach sprawnościowych i wydolnościowych. Dzięki temu piłkarz mógł jeszcze bardziej dokręcić sobie śrubę na treningach. Lewandowski nie czuje się słabszy kondycyjnie od swoich młodszych kolegów.

Wcześniejsze wyniki w kwalifikacji dają nadzieję

Polacy jak dotąd rozegrali trzy mecze w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wszystkie spotkania odbyły się w marcu bieżącego roku. Zremisowali na wyjeździe z Węgrami 3: 3, pokonali Andorę u siebie i przegrali w meczu z Anglią na wyjeździe 2:1.

Czwartkowy mecz z Albanią zostanie rozegrany na PGE Narodowym, jak również wrześniowe spotkanie z Anglikami.