Analitycy bukmachera pewni zatrudnienia Nawałki

Kandydatów na objęcie posady selekcjonera reprezentacji Polski było kilku. Zostania następcą po rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą jest jednak najbliżej Adam Nawałka. Dziennikarze i analitycy bukmacherów są zgodni.

Analitycy od początku typowali Nawałkę

Legalni bukmacherzy od początku byli zgodni i najniższe kursy bukmacherskie wystawiali na Adam Nawałką. Drugim w kolejce był Czesław Michniewicz, a przez chwilę w gronie nazwisk do objęcia stanowiska trenera reprezentacji Polski dołączył Fabio Cannavaro.

Włoch nigdy jednak nie był poważnym kandydatem. Cannavaro chciał zbudować sobie PR w swoim kraju i w Anglii, celem zwiększenia zainteresowania swojego nazwiska. Na rękę było to również prezesowi PZPN, który wzmacniał pozycję negocjacyjną z realnymi zainteresowanymi posadą.

Czesław Michniewicz dopiero co skończył przygodę z Legią Warszawa, a na dodatek nie posiada pożądanego autorytetu u „starszyzny” reprezentacji. Na portalu https://obstawiamy.info/ możemy przeczytać o analizach spotkań kadry U21 prowadzonej przez byłego jej trenera.

Obecnie (na 14.01.2022r.) bukmacherzy postanowili zdjąć ofertę zakładów na nowego selekcjonera Biało-Czerwonych. Wszystko za sprawą napływających informacji od Tomasza Włodarczyka, który wskazuje na „ostatnią prostą” rozmów Cezarego Kuleszy z Adamem Nawałką.

Przypomnijmy, że ostatnia praca Nawałki to nieudany angaż w Lechu Poznań. Kibice mogą jednak pamiętać przyszłemu selekcjonerowi fantastyczny turniej EURO 2016. Z drugiej strony ciężko jest zapomnieć o nieudanych MŚ 2018, podczas których nie udało nam się wyjść z grupy.

Kluczowe w ponownym zatrudnieniu nowego-starego selekcjonera jest poparcie wśród kluczowych piłkarzy reprezentacji, a także doświadczenie turniejowe. Tylko Nawałka będzie w stanie w tak krótkim czasie poukładać kadrę zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i sportowym.

Szanse na awans Polski na MŚ

Nieoczekiwana zmiana selekcjonera na 3 miesiące przed rozpoczęciem baraży do MŚ 2022 w Katarze to spore utrudnienie dla naszej kadry. 90 dni to z jednej strony sporo czasu, ale z drugiej strony to bardzo mało w futbolu reprezentacyjnym. Realnie oznacza to zaledwie jedno zgrupowanie i około trzech dni treningu. Również z tego powodu wybranie Adama Nawałki wydaje się najlepszym wyjściem.

W pierwszym meczu barażowym zagramy z Rosją, a następny, jeśli uda nam się pokonać wschodnich sąsiadów, ze Szwecją albo Czechami. Oba spotkania można obstawiać po wpisaniu kodu promocyjnego forBET u legalnego bukmachera.

Kurs na awans Polaków do mistrzostw świata wynosi 3.50, taki sam przelicznik analitycy bukmachera wystawili na Szwedów. Faworytem w obecnej sytuacji jest Rosja z kursem 2.50. Najmniejsze szanse mają Czesi po kursie 7.00.

Z ciekawostek: u bukmacherów jest także dostępna oferta na to, że Polska awansuje na MŚ i wyjdzie z grupy na turnieju. Kurs to 7.50.

Hazard może uzależniać. Zakłady są dostępne tylko dla osób pełnoletnich. Obstawiaj tylko u legalnych bukmacherów w Polsce. ForBET i wszyscy bukmacherzy na stronie Obstawiamy.info posiadają licencje polskiego Ministerstwa Finansow.