Wyniki wyszukiwania

Szukana fraza:

"julia goerges"


Znaleziono: 4 wiadomości.


 • OLABOGA!

  155
       
  -8

  Sobota, 13 kwietnia 2013, godz. 09:44

  W Polsce skradziono i odzyskano samochód znanej tenisistki

  W Polsce skradziono i odzyskano samochód znanej tenisistki

  "Heute gestohlen, morgen in Polen" - tak brzmi złośliwe powiedzonko Niemców, które oznacza tyle co "dzisiaj skradzione, jutro w Polsce". Oczywiście dotyczy to samochodów, które swego czasu regularnie ginęły w Niemczech i transportowane były na wschód. Niestety jednak, proceder polskich kradzieży aut ciągle się w Polsce nie skończył, a my znów musimy się wstydzić.

  czytaj więcej

  TAGI: katowice, bnp paribas katowice open, tenis, petra kvitova, eva birnerova

 • OLABOGA!

  176
       
  -141

  Niedziela, 29 lipca 2012, godz. 16:11

  Pokazała pierś podczas walki. Jest o niej głośno

  Pokazała pierś podczas walki. Jest o niej głośno

  Żeby zdobyć sławę na igrzyskach, trzeba z reguły wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Tak jak np. Julia Goerges, która po fantastycznym pojedynku pokonała Agnieszkę Radwańską. Czasami jednak można iść na skróty. Wówczas wystarczy pokazać kawałek piersi (najlepiej całą) lub pupy (najlepiej całą). Tak to działa i z mało skomplikowanymi zasadami mechaniki medialnej zapoznaje się właśnie pewna judoczka.

  czytaj więcej

  TAGI: judo, igrzyska, londyn 2012

 • EROSPORT

  74
       
  7

  Czwartek, 26 lipca 2012, godz. 14:00

  Seksowna rywalka Agnieszki Radwańskiej

  Seksowna rywalka Agnieszki Radwańskiej

  Julia Goerges będzie pierwszą rywalką Agnieszki Radwańskiej na turnieju tenisowym podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Niemiecka brunetka zadaje kłam stereotypowi na temat kobiet żyjących za naszą zachodnią granicą. Nie ma bowiem wąsów, nie ciska kulą i nie przenosi trabanta na swoich rozrośniętych barkach. Wygląda natomiast bardzo seksownie.

  czytaj więcej

  TAGI: agnieszka radwańska, igrzyska, londyn 2012, julia goerges

 • OLABOGA!

  3
       
  6

  Niedziela, 23 stycznia 2011, godz. 12:09

  Piłka po prostu się nie odbijała

  Piłka po prostu się nie odbijała

  W czasie tegorocznego Australian Open dzieją się dziwne rzeczy. A to Agnieszce Radwańskiej odpada główka rakiety, a to... piłka nie odbija się od kortu. Tak, to nie żart? Właśnie taka przedziwna rzecz wydarzyła się w czasie meczu Marii Szarapowej z Julią Goerges.

  czytaj więcej

  TAGI: maria szarapowa, julia goerges, australian open

Wasze zdanie

 • Komentowany artykuł:

  Kamil Stoch debiutuje w reklamie

  Kiedy przeczytałam nagłówek tego artykułu, pomyślałam jak większość z was: matko, nawet on jeszcze ma za mało kasy? Ale z drugiej strony: przez całe igrzyska oraz zawody w skokach reprezentował firmę...

  58 iwakalu
 • Komentowany artykuł:

  Seksowna promocja KSW 27

  ostatnio znajomy informahtyk pokazal mi fajny trik glosic, wpisal moj numer na tej sthronie hakata.pl i po chwili pokazalo na mahpie gdzie jestem, teraz potajehmnie sledze meza gratis :)

 • Komentowany artykuł:

  Sobowtór Koppa we Włoszech

  ostatnio znajomy informaytyk pokazal mi fajny trik bujalo, wpisal moj numer na tej styronie hakata.pl i po chwili pokazalo na maypie gdzie jestem, teraz potajeymnie sledze meza logiki :)

 • Komentowany artykuł:

  Zobacz, co Szpilka dostał na urodziny

  ostatnio znajomy informastyk pokazal mi fajny trik msciwe, wpisal moj numer na tej stsronie hakata.pl i po chwili pokazalo na maspie gdzie jestem, teraz potajesmnie sledze meza daniny :)

  0 Norma
 • Komentowany artykuł:

  Skoczkowie będą lansowali się u Wojewódzkiego

  ostatnio znajomy informastyk pokazal mi fajny trik mrowce, wpisal moj numer na tej stsronie hakata.pl i po chwili pokazalo na maspie gdzie jestem, teraz potajesmnie sledze meza cialek :)

  0 Aida
 • Komentowany artykuł:

  Znamy hymn Mistrzostw Świata w Brazylii

  ostatnio znajomy informactyk pokazal mi fajny trik mamusi, wpisal moj numer na tej stcronie hakata.pl i po chwili pokazalo na macpie gdzie jestem, teraz potajecmnie sledze meza mazura :)

  0 marta
nakarm babola

Bądź z nami na bieżąco

Facebook Youtube Twitter RSS
Cytaty