komentuj
     
drukuj

źródło: babol.pl, Środa, 21 lipca 2010

Słynny bawidamek rogaczem

Słynny bawidamek rogaczem

Modelka zdradza legendę futbolu

A A A

Lothar Matthaeus to prawdziwa legenda niemieckiego futbolu, jeden z lepszych pomocników w historii piłki. Prywatnie jednak człowiek o wątpliwiej reputacji. Teraz jednak 49-latek przeżywa dramat. Jego 21-letnia żona zdradza go i są na to niezbite dowody.

Lothar jest najstarszym uczestnikiem mistrzostw Europy i najstarszym reprezentantem Niemiec. W pożegnalnym meczu miał 39 lat i 3 miesiące. Kondycją mógł imponować także poza boiskiem. Mattheus, znany bawidamek, ma na swoim koncie aż cztery śluby. Ma także trójkę dzieci (dwie córki z żoną1.0 i syna z żoną2.0).

Trzy lata temu rozwiódł się ze swoją żoną numer trzy (Serbka Marijana Kosticić) i zaczął szukać żony - wersja 4.0. Wybór padł na 21-letnią ukraińską modelkę Kristinę Lilianę Chudinową, z którą także wziął ślub. Podczas gdy Niemiec kreślił kredą na tablicy wskazówki taktyczne dla swoich podopiecznych z Maccabi Netanya, młoda Kristina zapisała się na studia dziennikarskie. - Chcę poznawać ludzi, podróżować - mówiła. I zaczęła zwiedzać świat. O szczoteczce do zębów nie zapomniała, zapomniała jednak spakować Lothara. Na dodatek Ukrainka musi mieć niesamowicie słaby wzrok, bowiem spędzała wakacje z obcym mężczyzną, całowała go i namiętnie przytulała, nie poznając że to nie Lothar.

Lothar znany jest z ciętego języka. Przez długi czas "Sport Bild" zamieszczał jego felietony. Teraz go po prostu zatkało. Zdjęcia Kristiny z miliarderem z Monaco zszokowały Matthaeusa. Para romansowała na Sardynii. Chociaż papiery rozwodowe jeszcze nie wpłynęły do odpowiednich organów, już teraz można napisać że było to najsłabsze małżeństwo Lothara. Poznali się podczas Oktoberfest, na którym króluje piwo i wszechobecny odór moczu, wzięli ślub w komercyjnym Las Vegas, a ostatnim przystankiem były zdjęcia na portalach.

Polub babol.pl na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~wojciech Lazarek 2010-07-21 (16:48) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 17 godzin i 42 minuty temu

Ten zajczek mysli ze jest krolem puszczy...

odpowiedz

nakarm babola

Bądź z nami na bieżąco

Facebook Youtube Twitter RSS
Cytaty