komentuj
     
drukuj

źródło: babol.pl, Poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Znowu piłkarz...

Znowu piłkarz...

Wiemy kim jest facet Natalii Siwiec! Uwierzycie?

A A A

Od początku swojej zawrotnej kariery Miss Euro 2012 Natalii Siwiec występuje przy niej narzeczony - Mariusz Raduszewski. Kim właściwie jest mężczyzna przy którym pokazuje się najpopularniejsza od kilku miesięcy polska celebrytka?

Wszystko wskazuje na to, że w dużej mierze właśnie biznesmen ze Szczecina jest współodpowiedzialny za jej błyskawiczny sukces medialny. Za sprawą Raduszewskiego, Siwiec na cztery lata zniknęła z kraju po zakończeniu związku z byłym piłkarzem Wisły Kraków i reprezentacji Polski, Damianem Gorawskim.

Modelka przebywała przez kilka lat w Brazylii, gdzie jej nowy wybranek był współwłaścicielem oddziału firmy kosmetycznej, dzięki czemu zapomniano o jej przeszłości jako WAG (żony/dziewczyny piłkarza). Siwiec wielokrotnie opowiadała o swoich egzotycznych angażach w mediach z całego świata, co z pewnością było skutkiem zamieszkania w Ameryce Południowej.

Kim właściwie jest tajemniczy partner celebrytki? Okazuje się, że modelkę z piłką nożną łączą nie tylko mecze Euro 2012 i romantyczny epizod z Gorawskim. Raduszewski również był piłkarzem! Co interesujące, większą karierę niż na tradycyjnej murawie zrobił na plaży - upodobał sobie bowiem właśnie "beach soccer", odmianę futbolu, w której został reprezentantem Polski. Wybranek Natalii Siwiec strzelił między innymi dwie bramki w meczu z Norwegią w 2003 roku, który był pierwszym oficjalnym spotkaniem reprezentacji naszego kraju w tej dyscyplinie sportu.

Nie jest to jednak cała historia sportowej kariery Raduszewskiego. Piłkarz miał okazję grać w II lidze w sezonie 1995/96. Nie zrobił jednak kariery w ówczesnej drugiej klasie rozgrywkowej. - Kontuzje wyeliminowały go na długo z zespołu i dlatego mało grał. Oczekiwałem po nim więcej - możemy przeczytać na stronie Chemika Police wypowiedź trenera Mirosława Masicza po tamtym sezonie. W barwach tego zespołu Raduszewski rozegrał 12 spotkań, łącznie spędzając na boisku 532 minuty.

Piłkarz występował również w futsalowej drużynie Pogoni '04 Szczecin. Trzeba jednak zauważyć, że zawodnik noszący boiskowy pseudonim "Diabeł" najbardziej zasłużył się dla rozwoju właśnie piłki plażowej. Mieszkając w Brazylii partner Natalii Siwiec grywał w piłkę w "kraju kawy". Do występującej w Mistrzostwach Polski drużyny Velavesu Spa & Resort Raduszewski zaprosił kilku Brazylijczyków, którzy zachwycali się naszym krajem.

Związek z Natalią Siwiec ma jednakże również swoją ciemną stronę. Mało kto wie, że 36-latek jest rozwodnikiem, z poprzedniego związku ma nawet dziecko. Rodzinie Raduszewskiego z pewnością ciężko jest patrzeć na byłego męża i ojca obnoszącego się z nową kobietą, która dodatkowo pozuje w czasopismach takich jak "Playboy".

Ostatnimi czasy media rozpisują się na temat cierpień żony Zbigniewa Zamachowskiego, który wdał się w głośny medialnie romans z Moniką Richardson. W tym przypadku może być podobnie. - "Diabeł", bo tak nazywają Raduszewskiego, ma żonę i dziecko. Ale bezdusznej Natalii nie przeszkadza fakt, że rozbiła rodzinę - pisał w 2007 roku "Dziennik".

Choć para pobrała się niedawno w Las Vegas, ślub jest nieważny w świetle polskiego prawa. Można się natomiast spodziewać hucznego ślubu i wesela w Szczecinie, rodzinnym mieście Raduszewskiego. Dla mediów plotkarskich z pewnością będzie to atrakcja porównywalna z pokazaniem się Siwiec na Euro 2012.

Piotr Hochsztapler

Dołącz do Babola na Facebooku


Polub babol.pl na Facebooku

oceń
tak 20 7.91%
nie 233 92.09%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

nakarm babola

Bądź z nami na bieżąco

Facebook Youtube Twitter RSS
Cytaty